Maria Kędzierska

Fot. Joanna Kostrzewska

Fot. Joanna Kostrzewska

Przyszłam na ten piękny świat , ukończyłam jakieś szkoły ( jestem absolwentka Akademii Ekonomicznej), ale moim marzeniem było odkrywanie innych światów, poprzez malowanie i rysowanie.
Rysowałam jako młoda jeszcze dziewczyna i myślałam, że to będzie sposób na moje życie, lecz stało się inaczej, zostałam mamą (czterokrotnie) i swoje marzenia odłożyłam na boczny tor... lecz nie na zawsze, bo 2 lata temu w styczniu 2008, wzięłam do ręki pędzel i powstał mój pierwszy w życiu olejny obraz.
Tak się rozpoczęła moja przygoda z malowaniem. Najchętniej maluję olejami i pastelami oraz kredkami, staram się zgłębiać i poznawać świat duchowy i metafizyczny, to coś co jest poza ciałem, jakąś iskrę bożą, anielskie bytowanie. Miałam pierwszy swój wernisaż pt. "kolory moich wieczorów", który odbył się 22 września 2009 r. w Galerii Na Piętrze w Wałbrzychu, po tej wystawie obrazy "pojechały" do Jedliny Zdroju, gdzie obecnie znajdują się w galerii Domu Zdrojowego. Na moim profilu na Naszej - Klasie.pl można zobaczyć , co maluję i rysuję.